ВІДПРАВКИ ЩОДНЯ! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ ВІД 3000 ГРНТОП ТОВАРИ
Олекси Тихого 70, Київ, Україна
Sweet Flavor
+380 (96) 103-95-23
Кошик
Відгуки про компанію Sweet Flavor
Євгеній М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Надія В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже сподобалось обслуговування. Однієї позиції не було в наявності, але мені зателефонували та запропонували його замінити. Швидко відправили. Солодощі ще не коштували, брала на подарунки на Новий Рік. Була приємно вражена пакуванням, яскрава коробочка, у якій одразу можна подарувати. Щиро рекомендую продавця! 🥰🥰
Анастасия Ж.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не було у наявності товару . Мені сказали це лише коли я сама спитала чи буде відправка .
Коментар продавця
Доброго дня, вибачте, будь ласка, нам дуже шкода що у Вас залишилось таке враження, ми опрацьовуємо замовлення в порядку черги, на той момент ми до нього не дійшли, та коли Ви зателефонували, ми опрацювали його відразу, та запропонували Вам замінити його.
Віктор В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Надежда Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Смачні цукерки, дитина дуже полюбляє. Купуємо щороку, дякуємо!
Вячеслав К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Лушникова К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Прислали печиво орео з липовою наклейкою терміну придатності. Оригінальний напис на коробці затертий. Певно печиво протерміноване. Ще не відкривали, так як це мав бути подарунок дитині на Різдво.
Надежда А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юлія Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже задоволена. Вдячна продавцю! Відправка швидка, товар якісний. Дякую 🙏
Дуже сподобалось обслуговування. Однієї позиції не було в наявності, але мені зателефонували та запропонували його замінити. Швидко відправили. Солодощі ще не коштували, брала на подарунки на Новий Рік. Була приємно вражена пакуванням, яскрава коробочка, у якій одразу можна подарувати. Щиро рекомендую продавця! 🥰🥰
Не було у наявності товару . Мені сказали це лише коли я сама спитала чи буде відправка .
Доброго дня, вибачте, будь ласка, нам дуже шкода що у Вас залишилось таке враження, ми опрацьовуємо замовлення в порядку черги, на той момент ми до нього не дійшли, та коли Ви зателефонували, ми опрацювали його відразу, та запропонували Вам замінити його.
Смачні цукерки, дитина дуже полюбляє. Купуємо щороку, дякуємо!
Дуже поганоПрислали печиво орео з липовою наклейкою терміну придатності. Оригінальний напис на коробці затертий. Певно печиво протерміноване. Ще не відкривали, так як це мав бути подарунок дитині на Різдво.
Дуже задоволена.
Вдячна продавцю! Відправка швидка, товар якісний.
Дякую 🙏