
Льодяники FC Bayern München Sweets Drops Candy зі смаком морозива та вишні 200 г
- Немає в наявності
- Код: 7290
289 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
FC Bayern München Солодощі | Дропси зі смаком морозива та вишні 200 г — це не просто солодощі, а справжнє задоволення для фанатів футбольного клубу Bayern München і всіх любителів солодощів! Ці дропси подарують вам неповторний смак, поєднуючи в собі ноти свіжого морозива та яскравої вишні. Вони ідеально підійдуть для перекусу під час перегляду футбольних матчів або просто для підняття настрою.
Кожен дропс має унікальний аромат і текстуру, завдяки чому вони швидко здобули популярність серед прихильників клубу та ласунів. У упаковці вагою 200 г ви знайдете ідеальну кількість для спільного задоволення з друзями або родиною. Ці солодощі можуть стати чудовим доповненням до святкового столу або подарунком для близьких, особливо для тих, хто є справжнім фанатом Bayern München.
Особливості:
- Упаковка містить 200 г дропсів, що робить їх ідеальними для тривалих вечорів за переглядом матчів або для частування гостей.
- Солодощі виготовлені з урахуванням найвищих стандартів якості, що гарантує їхню свіжість та відмінний смак.
- Смак морозива та вишні не залишить байдужим нікого — солодкий, але водночас освіжаючий, він ідеально підходить для будь-якої пори року.
- Приваблива упаковка з символікою Bayern München додасть духу команди до будь-якої події.
Характеристики:
- Вага: 200 г.
- Смак: морозиво та вишня.
- Упаковка: стильна упаковка, оформлена в дусі футбольного клубу.
- Виробник: FC Bayern München.
Ці дропси зі смаком морозива та вишні — ідеальне рішення для всіх прихильників солодощів і футбольного клубу Bayern München. Не втрачайте можливість порадувати себе та своїх близьких унікальним смаком та атмосферою футбольного свята, купивши ці солодощі просто зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Renz Warenhandel |
| Країна виробник | Австралія |
| Тип цукерок | Льодяники |
| Тип | В коробках |
| Вага | 200 г |
| Смак | Вишня |
- Ціна: 289 ₴






