ОТПРАВКИ ЕЖЕДНЕВНО! БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ЗАКАЗОВ ОТ 3000 ГРНТОП ТОВАРЫ
Олекси Тихого 70, Киев, Украина
Sweet Flavor
+380 (96) 103-95-23
Корзина
Отзывы о компании Sweet Flavor
Євгеній М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Надія В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже сподобалось обслуговування. Однієї позиції не було в наявності, але мені зателефонували та запропонували його замінити. Швидко відправили. Солодощі ще не коштували, брала на подарунки на Новий Рік. Була приємно вражена пакуванням, яскрава коробочка, у якій одразу можна подарувати. Щиро рекомендую продавця! 🥰🥰
Анастасия Ж.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не було у наявності товару . Мені сказали це лише коли я сама спитала чи буде відправка .
Комментарий продавца
Доброго дня, вибачте, будь ласка, нам дуже шкода що у Вас залишилось таке враження, ми опрацьовуємо замовлення в порядку черги, на той момент ми до нього не дійшли, та коли Ви зателефонували, ми опрацювали його відразу, та запропонували Вам замінити його.
Віктор В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Надежда Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Смачні цукерки, дитина дуже полюбляє. Купуємо щороку, дякуємо!
Вячеслав К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Лушникова К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Прислали печиво орео з липовою наклейкою терміну придатності. Оригінальний напис на коробці затертий. Певно печиво протерміноване. Ще не відкривали, так як це мав бути подарунок дитині на Різдво.
Надежда А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юлія Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже задоволена. Вдячна продавцю! Відправка швидка, товар якісний. Дякую 🙏
Дуже сподобалось обслуговування. Однієї позиції не було в наявності, але мені зателефонували та запропонували його замінити. Швидко відправили. Солодощі ще не коштували, брала на подарунки на Новий Рік. Була приємно вражена пакуванням, яскрава коробочка, у якій одразу можна подарувати. Щиро рекомендую продавця! 🥰🥰
Не було у наявності товару . Мені сказали це лише коли я сама спитала чи буде відправка .
Доброго дня, вибачте, будь ласка, нам дуже шкода що у Вас залишилось таке враження, ми опрацьовуємо замовлення в порядку черги, на той момент ми до нього не дійшли, та коли Ви зателефонували, ми опрацювали його відразу, та запропонували Вам замінити його.
Смачні цукерки, дитина дуже полюбляє. Купуємо щороку, дякуємо!
Очень плохоПрислали печиво орео з липовою наклейкою терміну придатності. Оригінальний напис на коробці затертий. Певно печиво протерміноване. Ще не відкривали, так як це мав бути подарунок дитині на Різдво.
Дуже задоволена.
Вдячна продавцю! Відправка швидка, товар якісний.
Дякую 🙏